دیزاین کلینیک دندانپزشکی و معجزه حضور گیاهان

طراحی داخلی کلینیک دندانپزشکی

در طراحی داخلی این کلینیک دندانپزشکی، استفاده از گیاهان و بهره گیری از معماری ای مدرن و مینیمال به خوبی قابل مشاهده است. گیاهان یکی از مهم ترین راه های ارتباطی ما با طبیعت هستند، استفاده از گیاهان در طراحی داخلی مطب و کلینیک های درمانی می تواند فضا را گرم و دعوت کننده کند، رنگ سبز گیاهان، امید، آگاهی، زندگی و آرامش را در افراد ایجاد می کند از این رو گزینه ناسبی برای طراحی فضا های درمانی است.

طراحی داخلی کلینیک دندانپزشکی طراحی داخلی کلینیک دندانپزشکی

رنگ ها

در طراحی داخلی این مطب استفاده از رنگ های پاستلی در فضاهای مختلف مشاهده می شود، رنگ های پاستلی به دلیل دارا بودن درصد زیادی رنگ سفید در خود، محیطی در کل خنثی را در اختیار کاربر قرار می دهند، فضایی که به واسطه ته رنگ موجود در رنگ های پاستلی از یکنواختی دور شده و در عین حال آرامش بخش نیز هست. استفاده از رنگ آبی ملایم ، جلوه ای ویژه به فضا بخشیده و محیطی صلح جو در اختیار کاربران قرار داده است. رنگ سایر دیواره ها سفید در نظر گرفته شده است تا سایر رنگ های موجود در فضا بتوانند جلوه گر شوند.

طراحی داخلی کلینیک دندانپزشکی طراحی داخلی کلینیک دندانپزشکی

فرم و پلان

احجام به کار رفته در فضای داخلی همگی دارای فرم های ساده و کم دیتیل هستند، بهره گیری از پلانی باز در طراحی داخلی این کلینیک دندانپزشکی، باعث ایجاد فضایی دوستانه تر شده که این فضا در عین سادگی، مرز بندی هایی هوشمندانه دارد. پارتیشن های به کار رفته در بین یونیت ها، هم فضایی خصوصی به کاربر داده و هم محیط را با حفظ حریم، تقسیم بندی کرده است. علایم گرافیکی به کار رفته در فضا، دیواره ها و پارتیشن را از سادگی دور کرده و جزییاتی جذاب در آن ها تعریف کرده است.

طراحی داخلی کلینیک دندانپزشکی

نورپردازی مدرن و ساده، دیواره های سفید، پلان باز ، فرم های شکسته و گویا همگی از ویژگی های معماری ای مینیمال هستند که در این کلینیک به خوبی قابل مشاهده است.

طراحی داخلی کلینیک دندانپزشکی طراحی داخلی کلینیک دندانپزشکی طراحی داخلی کلینیک دندانپزشکی طراحی داخلی کلینیک دندانپزشکی طراحی داخلی کلینیک دندانپزشکی طراحی داخلی کلینیک دندانپزشکی طراحی داخلی کلینیک دندانپزشکی طراحی داخلی کلینیک دندانپزشکی طراحی داخلی کلینیک دندانپزشکی طراحی داخلی کلینیک دندانپزشکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>